ingilizce gramer özetleri

ÜDS’den düşük bir puan aldığımı görünce hemen hırs yaptım kendi kendime. Yaza ertelediğim İngilizce çalışma düşüncemi hemen bu ay ortasına çekmeye karar verdim. :) O kadar bir telaş oldu ki bende, sonuçlar açıklandıktan sonra hemen internette döküman aramaya karar verdim. Neyse bir iki güzel döküman buldum. Yarın gidip sıfırdan İngilizce gramer seti alacağım, bir şeyler yapacağım :) Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın internet sitesindeki döküman sizin de işinize yarayacaktır. Bende basit ama öğretici hazırlanmış konular var. İsteyen işte şuradan ziyaret etsin. Kolay gelsin herkese.


Sevdiklerinize internetten online çiçek siparişi vermek için çiçekçi sektöründe yeni bir isim olan Mutlu Çiçek 'i takip edebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bu yazıyı beğendin mi? O hâlde eşinle, dostunla paylaş:



6 ahkâm kesilmiş - Bir şeyler karala.



 1. suskun
  Nis 08, 2008 @ 19:23:37

  Benim de elimde çok ingilizce döküman var. Bir ara kontrol edeyim paylaşırım ara ara.Üds ve kpds kaynaklı birşeyler olacaktı yanılmıyorsam.

 2. Kaan Fakılı
  Nis 08, 2008 @ 19:49:16

  ÜDS ve KPDS kitapları bende de var da, bana sıfırdan öğretecek bir şeyler lazım. Daha ziyade grameri iyi öğretecek bir şeyler lazım. İngilizce metinleri okuyabiliyorum ama zamanları ve fiilleri falan karışabiliyor.

 3. Fikret
  Nis 18, 2008 @ 08:53:55

  Merhaba Kaan Bey,

  Size http://www.engilizce.com adresini tavsiye edebilir miyim? Sıfırdan öğrenmek adına yardımcı olabileceğini düşünüyorum :)

 4. Kaan Fakılı
  Nis 18, 2008 @ 09:51:23

  Öneriniz için teşekkürler Fikret Bey.

 5. demet karahasanoğlu
  Tem 14, 2009 @ 19:47:02

  internette bulduğunuz dökümanların linklerini yazar mısınız, biz de yararlanalım..

 6. mate
  Haz 05, 2011 @ 00:48:18

  aha ben de bunları arıyordum :)Suskun, Fikret ve Kaan’a teşekkürler.

Cevapla

İnternetten kurbanlık koyun satışı ve adaklık koyun ankara için ziyaret ediniz.
ankara psikolog, edebiyat ve edebiyat öğretmeni arkadaşlara kaynak site, Wisc-r Zeka Testi, liposhot, saç ekimi istanbul, davetiye modelleri, bursa nakliyat, tesbih , evim.net, benten izle, Türkiyenin en geniş rüya tabirleri arşivi bulunduran sitesi. En güncel as film izle me sitesi. kpss 2014 Hikâyeci mustafa kutlu hakkında kaynak site.
wordpress temaları wordpress

n. kaan fakılı 2014